KataloogBMWiX
Maastur

BMW iX

xDrive45

Sõiduulatus
602km
WLTP
Võimsus
300kW
Nelikvedu
Laadimine
115kW
11 kW AC
Aku
94,8
kWh kasutatavat mahtu

Ülevaade

BMW iX on elektriline maastur. Eestis on valikus 3 versiooni, hinnaga alates 89 900 €. WLTP sõiduulatus on 600–701 km. Kasutatav akumaht on 94,8–109,1 kWh. Alalisvoolu kiirlaadimisvõimsus on kuni 150 kW ja vahelduvvoolu laadimisvõimsus kuni 22 kW. Võimsus on 300–485 kW. Veoskeem: nelikvedu. Istekohti on 5, pagasiruumi maht kuni 500 l. Kõigil versioonidel on soojuspump. WLTP energiakulu on 17,9–23,5 kWh/100 km. Autole kehtib 2-aastane ja akule 8-aastane garantii.

Kõik tehnilised andmed
Sõiduulatus ja aku
Sõiduulatus602 km (WLTP)
Kasutatav akumaht94,8 kWh
LaadimispesaCCS2
Laadimine
DC-kiirlaadimine115 kW
AC-laadimine11 kW
SoojuspumpJah
Jõudlus
Võimsus300 kW
0–100 km/h5,1 s
VeduNelikvedu
Praktilisus
Istekohad5
KeretüüpMaastur
Pikkus4953 mm
Pagasiruumi maht500 l
Haagise vedamineJah (2500 kg)
V2LEi
Kasutamine ja garantii
Sõiduki garantii2 aastat / piiramatu läbisõit
Aku garantii8 aastat / 160 000 km
Tehnilised andmed kontrollitud 12. aug 2026 · allikad: tootja ja WLTP

Selle auto koht kataloogis

Võrdlus 141 Eestis müüdava elektriautoga

Sõiduulatus
602km
lühempikem

Pikem sõiduulatus kui 69% kataloogi autodest

Kataloogi mediaan: 530 km

DC laadimine
115kW
aeglasemkiirem

Laeb aeglasemalt kui 62% kataloogi autodest

Kataloogi mediaan: 145 kW

Hind
€89 900
odavamkallim

Kallim kui 89% kataloogi autodest

Kataloogi mediaan: €47 590

Registreerimised Eestis 2026. aastal

esimese 7 kuu andmed
9
registreeritud
26.
koht 105 registreeritud mudeli seas
21%
BMW elektriautodest
BMW kokku: 42
BMW iXMaastur
alates€89 900
Vali versioonerinevus baasversioonist

Tegelik sõiduulatus ABRP-s

Ava see konkreetne versioon A Better Routeplanneris, et hinnata tegelikku sõiduulatust ja planeerida marsruute.

Ava see auto ABRP-s

Sõiduulatuse hinnanguid ja marsruudiplaneerimist pakub A Better Routeplanner (ABRP).

Alternatiivid, mida tasub kaaluda

Sarnase keretüübi ja hinnaga mudelid, millel on vähemalt üks selge eelis.

Kia EV9

Kia EV9

alates€89 990

  • 2 istekohta rohkem
  • 5 aastat pikem garantii
  • V2L-väljund
Porsche Macan

Porsche Macan

alates€86 610

  • €3 290 odavam
  • 120 kW kiirem DC-laadimine
  • pagasiruum on 124 l suurem

Korduma kippuvad küsimused

Kui pikk on BMW iX sõiduulatus?
WLTP sõiduulatus on 600–701 km. WLTP näitab eelkõige autode suhtelist erinevust, mitte tegelikku sõiduulatust. Talvel ja suurel kiirusel on tegelik sõiduulatus väiksem.
Kui palju BMW iX Eestis maksab?
Soovituslik jaehind algab 89 900 €. Täpse hinna saad edasimüüjalt.
Kui kiiresti BMW iX laeb?
Alalisvoolu kiirlaadimise tippvõimsus on 150 kW ja vahelduvvoolu pardalaadija võimsus kuni 22 kW.
Kas BMW iX-l on soojuspump?
Jah, soojuspump on kõigil BMW iX versioonidel.
Kas BMW iX-ga saab haagist vedada?
Jah, kõigi BMW iX versioonidega tohib vedada kuni 2500 kg haagist.

Vaata veel